top of page

nov. 17., Cs

|

Velence

Tóparti beszélgetések #15 - A vendég: Györffy Kinga

“A birtokodban van valami, ami senki másnak a világon. A saját történeted.” - vallja Kinga és mesterien vezeti rá mentoráltjait, hallgatóit, hogyan használják a történetmesélést mindennapjaikban, akár magánéletük vagy munkájuk során.

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények
Tóparti beszélgetések #15 - A vendég: Györffy Kinga
Tóparti beszélgetések #15 - A vendég: Györffy Kinga

Idő és helyszín

2022. nov. 17. 19:00

Velence, Velence, Tábor u., 2481 Hungary

Az eseményről

“A birtokodban van valami, ami senki másnak a világon. A saját történeted.” - vallja Kinga és mesterien vezeti rá mentoráltjait, hallgatóit, hogyan használják a történetmesélést mindennapjaikban, akár magánéletük vagy munkájuk során.

Szerinte az érzelmeket nem magyarázni, hanem megjeleníteni kell és ehhez ad kapaszkodót, mankót az embereknek.

Már két könyvet írt, legutóbbi múlt héten jelent meg “Szabadulás a sztorifóbiából. Mesélj, és győzz meg!” címmel.

Kinga közéleti-politikai beszédíróként döbbent rá arra, hogy van valami, amit lehetetlenség megírni a másik ember helyett: a saját történeteiket. Erre a hiányélményre vezethető vissza az, ahogyan retorikai tanácsadóként dolgozik. Az elmúlt tizenkét évben több száz ügyfelét és mentoráltját bátorította arra, hogy higgyenek személyes történeteik egyedi és egyszeri, megismételhetetlen és utánozhatatlan erejében.

Megtalálni és profin elmesélni egy mélyen elrejtett, elfeledett, vagy éppen fel nem ismert történetet igazán különleges, sőt, gyakran sorsfordító tapasztalat. Az ehhez kapcsolódó tanulságokról nemcsak az ügyfelei, hanem ő maga is örömmel szokott beszélni.

Nagy öröm számunkra, hogy elfogadta a meghívást és Velencére látogat, hogy meséljen és meggyőzzön minket: a személyes történetmesélési képesség tanulható és hatalmas erővel bír.

Munkáját az a hit hatja át, hogy bármennyire eltelítő és kimerítő napjaink történetdömpingje, bármennyire is sok a túlkapás, bármekkora is a túlközlés, a személyes történeteknek van egy kikezdhetetlen titkuk: nincs belőlük másodpéldány. Érdemes tehát élni az erejükkel.

AZ EST MENETE:

18:00-19:00: Érkezés, rendelésfelvétel, előételek, italok felszolgálása

19:00-21:00: Beszélgetés a meghívott vendéggel, vacsora

21:00-22:00: Kötetlen beszélgetés

A beszélgetéseket vezeti: Horváth Ádám, rádiós műsorvezető, velencei lakos

A rendezvény díjmentesen látogatható, de a részvétel asztalfoglaláshoz kötött.

Esemény megosztása

bottom of page